Привітання з Різдвом Христовим новоствореним територіальним громадам

sviata vecherjaШановні колеги!

Сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ви є тими, хто зробив неможливе – змінили систему управління в області і в державі. Саме завдяки Вам на Тернопільщині вдалося створити найбільше об’єднаних територіальних громад в Україні – 36, які об’єднали 240 сільських рад та близько 400 тисяч жителів. Це більше третини області й одна п’ята від усіх, які створені в державі. 26 з них за рішенням ЦВК взяли участь у цьогорічних осінніх виборах.

Тільки через роки по-справжньому можна буде оцінити цей маленький крок кожного з Вас, який по суті став величезним стрибком у європейську спільноту. Створення громад змінило не тільки територіальну карту області, а й психологію її жителів. Історія успіху приваблива. Тим, хто створюватиме громади завтра, буде набагато легше.

Друзі, на Вас лягла велика відповідальність за долю людей, які повірили в реформу й очікують нових якісних стандартів і кращого життя для себе та своїх дітей. Важливо не розчарувати їхніх очікувань.

Переконаний, що люди, які виколисали цю реформу, здатні зробити життя своїх громад успішним, а їх жителів – щасливішими.

Спасибі Вам усім незалежно від посад, статі, віку і характеру! Ви є найкращими з усіх, з якими мені будь-коли доводилося працювати… У кожного з Вас є хороші перспективи особистого росту і досконалості. Вірте у свою винятковість. Робіть неможливе, бо можливе зроблять і без Вас.

Окрема подяка від нас Мінрегіону, Асоціації міст України, Тернопільській обласній державній адміністрації та обласній раді. Без їх допомоги і сприяння наш результат не був би таким вагомим.

Бажаю Вам гарного настрою і любові від рідних та близьких. Будьте щасливі і живіть довго. Веселих Вам свят! Христос народився!

 

З повагою

Віктор ЛИТВИНЧУК, директор Офісу реформ у Тернопільській області

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook