Прикордонники не пустили в Україну відомого російського актора

Антон Макарський. Фото - kino-teatr.ru

Антон Макарський. Фото — kino-teatr.ru

В’їзд в в Україну російському актору театру і кіно Антону Макарському заборонений на три роки через поїздки в окупвоаний Крим з порушенням українського закону.

Цього разу російський актор намагався в’їхати в Україну з території Молдови.

Як повідомляє Держприкордонслужба України, в’хати на територію України актор намагався 10 липня, та українські прикордонники відправили його назад у Молдову.

«Прикордонники Білгород-Дністровського загону в пункті пропуску «Маяки» виявили громадянина Росії Макарського А. Під час прикордонного контролю відносно нього виконано доручення одного з правоохоронних органів України та встановлено, що у 2015 році він незаконно відвідував територію АР Крим. На півострів росіянин їздив приймати участь у зйомках пропагандистського серіалу на замовлення одного з телеканалів РФ», — йдеться в повідомленні.

У Держприкордонслужбі України додали, що відомство у співпраціз правоохоронними органами виявили уже загалом майже 3 тисячі громадян, які незаконно перебували на території тимчасово окупованої АР Крим. Крім того, відносно майже 130 іноземців з числа діячів культури та мистецтва, які незаконно відвідували Крим, прийнято рішення про заборону в’їзду в нашу державу.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook