Приїзд Прем’єра Ізраїлю до України: експерти вказали на приховану причину візиту (Відео)

Востаннє прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу був у Києві 21 березня 1999 року і зустрічався з тодіщшнім Президентом України Леонідом Кучмою

Востаннє прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу був у Києві 21 березня 1999 року і зустрічався з тодішнім Президентом України Леонідом Кучмою

Причининою першого за 20 років приїзду Прем’єр-міністра Ізраїлю до України є не так посилення міжнародних контактів двох країн, як внутрішньополітична ситуація в Ізраїлі — перед парламентськими виборами в Ізраїлі Біньямін Нетаньягу прагне заручитись підтримкою ізраїльських виборців-вихідців з України.

На таку приховану причину візиту глави Уряду Ізраїлю до України, що починається сьогодні, вказують політичні експерти.

«Я все-таки більше пов’язую приїзд Нетаньягу саме зараз із внутрішньо-політичними процесами, які відбуваються в Ізраїлі», — каже Олеся Яхно.

Політичний експерт певна, що візит Прем’єра Ізраїлю буде корисним не тільки для Ізраїлю, а й для України, оскільки Біньямін Нетаньягу заявляв раніше, що Ізраїль готовий стати посередником між Україною і РФ щодо врегулюванян ситуації на Донбасі.

«Біньямін Нетаньягу активно позиціонував себе як людину, яка часто спілкується з президентом Росії, і тому, можливо, в цьому контексті є бажання приділити увагу і Україні», — каже про ще одну можливу причину візиту Прем’єра Ізраїлю до України політичний аналітик Олеся Яхно.

Відомо, що з Президентом України Біньямін Нетаньягу має зустрітись у Києві вже сьогодні. До України глава Уряду Ізраїлю пприлетів ввечері 18 серпня.

Всі подробиці — у сюжеті Факти ICTV

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook