Провідні медики Тернопільщини наголосили на позитивних зрушеннях у медичній галузі й підписали відозву (Фото)

Провідні медики Тернопільщини сьогодні обговорили позитивні зрушення, що відбулися в медичній галузі, зокрема Тернопілля. Вони наголосили, що наочно бачать, як реформування галузі впливає на реальний стан справ в області й підписали відозву про те, що реформи можуть продовжуватися лише за стабільної ситуації в державі, а вона можлива, коли в країні як тепер, буде спокій і чинна влада та Президент, який ці реформи підтримує. Відозва до всіх медиків країни — підтримати на прийдешніх президентських виборах діючого Президента Петра Порошенка.

IMG_2420

Реформування медичної галузі в Україні має тривати. Адже, на черзі – впровадженням безкоштовної діагностики, вдосконалення системи екстреної медичної допомоги, розгортання мережі сільської медицини, а відтак – реальне підвищення якості медичного обслуговування.

IMG_2422

Свого часу, коли Україна мала шанс на зміни, на проведення реформ та інтеграцію до європейської спільноти, вона його втратила. Останніми роками в країні відбуваються позитивні зміни. Нехай це поки що не прорив, але ці зміни відчутні!

Про це сказав голова обласної організації Українського лікарського товариства, голова асоціації хірургів Тернопілля професор Ігор Дзюбановський, відкриваючи круглий стіл, де обговорили проблеми й перспективи розвитку медицини в державі й області.

За його словами, за останні чотири роки медицина реанімувалася із повного занепаду. І сьогодні можна говорити про якість надання медичних послуг, якість обстежень та лікування пацієнтів. Бо, починаючи від первинного рівня надання медичної допомоги, зміни відбуваються.

IMG_2434

- На Тернопільщині оголошено про початок будівельних робіт у 14 амбулаторіях. Ще у 80-ти амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини проводять реконструкцію та капітальний ремонт. Медичні заклади отримують надсучасне обладнання, купуємо більше 130 автомобілів для сімейних лікарів, — сказав Ігор Дзюбановський. — Нещодавно в Тернополі відкрили сучасний кардіоцентр, де проводитимуть надскладні операції на відкритому серці. В області діє програма «Доступні ліки».

Лікарі підкреслили, що зростає заробітна плата у медиків. Сімейний лікар – сьогодні уже престижна й високоплачувана професія. Тепер потрібно особливо зважати на те, щоб Україна не повернулася до того, з чого ми починали у 2014-ому. «Щоб не було як раніше два кроки вперед, один назад. Щоб було два кроки вперед. І останні п’ять років це відбулося. Ми зібралися тут, щоб продемонструвати нашу єдність та спільну позицію задля продовження змін в Україні. Не обіцянками, а реальними справами Президент Порошенко довів, що ми, українці, спроможні визначити власний вектор розвитку. Сьогодні розпочато впровадження тих змін, що необхідні для надання якісної медичної допомоги українцям, яку декілька років тому можна було отримати тільки за межами нашої країни», -сказав Ігор Дзюбановський.

IMG_2424

Відозву підписали голова асоціації інфекціоністів України академік НАМН України Михайло Андрейчин, член правління Світової федерації Українських лікарських товариств проф. Леонід Грищук, голова Асоціації лікарів Тернопільської області Григорій Корицький, член правління Українського лікарського товариства Петро Мазур, голова асоціації терапевтів Тернопілля Світлана Сміян, голова Тернопільської обласної організації «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Паламарчук, голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Володимир Кузів, доцент кафедри акушерства та гінекології ТДМУВіктор Сопель.

.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook