Протести на Тернопільщині: люди і далі чергують на трьох блокпостах щодо ввезення 98-ми евакуйованих з Китаю українців

Біля Микулинців на Тернопільщині люди чергують на блокпостах. Фото Володимира Охольського

Біля Микулинців на Тернопільщині люди чергують на блокпостах. Фото Володимира Охольського

Біля Микулинців люди і далі чергують на трьох блокпостах. Їх організували вчора. Про це повідомив житель Микулинців Богдан Якимчук. За його словами, один блокпост обкопали.

Учора близько 300-сот людей протестували в Микулинцях проти ввезення 98-ми евакуйованих з Китаю українців. Про це повідомив «Новинам» голова селищної ради Микулинців Петро Осіпчук.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Сопель повідомив, що офіційного підтвердження інформації, що евакуйовані з Китаю люди перебуватимуть в «Медоборах» — немає. За його словами, місце для карантину шукають у всіх областях України.

Нема інформації про те, що евакуйованих з Китаю людей привезуть на Тернопільщину і в поліції, — повідомив начальник Нацполіції області Олександр Богомол.

Те, що санаторій «Медобори» розглядають як один із закладів, в якому можуть розмістити евакуйованих із Китаю українців, обговорюватимуть сьогодні на сесії обласної ради. Про це повідомив її голова Віктор Овчарук.87456344_881473085636220_387747238006226944_o

Зазначимо, депутати обласної ради підтримали заяву до президента України та прем’єра щодо недопустимості розміщення близько ста евакуйованих з Китаю людей на Тернопільщині, зокрема, в санаторії «Медобори».

У зверненні йдеться про те, що в області заклади охорони здоров’я не готові технічно прийняти цих людей. Також депутати звертаються до влади — не допустити силового розгону блокпостів у Микулинецькій громаді.

Про це повідомив голова облради Віктор Овчарук.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook