Протест у Харкові: підприємці звернулись до міського голови з проханням не будувати дорогу на ринку, де вони торгують (Фото)

фото: kh.suspilne.media

фото: kh.suspilne.media

Якщо цю дорогу на ринку «Барабашово» збудують, то вони залишаться без робочих місць, адже їхні павільйони мають намір знести.

З таким проханням близько ста підприємців, які мають тогрові точки на ринку, прийшли сьогодні під стіни міської ради.

У руках вони тримали плакати із надписами «Стоп дорога!», — інформує kh.suspilne.media.

Сергій Бублик працює на ринку понад 20 років. Каже, не проти нової дороги, але не таким коштом:

«Ми за дорогу, але не треба нас ламати. Ми самі збудували свої місця і самі годуємо себе. Будівництво передбачає знести 2,5 тисячі магазинів. У кожного підприємця своя родина. Це ж 10-15 тисяч людей без прибутку лишаться. Ми надали, навіть, Зеленському, коли він приїжджав до заводу Малишева, надали кілька варіантів будівництва альтернативної дороги. Нехай дійде це нарешті до міського голови. Нехай він нас почує та зробить», — говорить Бублик.

Про те, що у Харкові з’явиться нова дорога, яка з’єднає Салтівку та центр мер Геннадій Кернес заявив на початку вересня. Її довжина має бути 2 кілометри, вартість складе щонайменше 250 мільйонів гривень. Частина магістралі пройде через ринок, тому торгові місця знесуть.

Минулої сесії міськради Кернес сказав, що підприємцям запропонують укласти угоду з новим комунальним підприємством і працювати на іншому майданчику площею 2,5 га.

фото: kh.suspilne.media

фото: kh.suspilne.media

Підприємці впевнені, що нове торгове місце зашкодить роботі.

«Ринок ділять на частини, багато людей лишаться за парканом. Тобто, без комунікації, без покупців постійних. Нам обіцяють якісь місця, але ми не віримо, що вони реально існують. До того ж, вони не відповідають тим, які були у нас. Дороги навколо ринку міські — там зараз ями по коліно. Їх навмисно не лагодять. Варіант є — просто відремонтувати дорогу поряд з ринком, десь, можливо, розширити», — розповідає підприємець Олексій Тарасенко.

Кернес до пікетувальників не виходить, але звертається до них з сесійної зали:

«Оці всі гасла, якими ви там загрожуєте, понаписували на плакатах, я хочу, щоб ваші гасла, повернули до себе. Буде все, як по закону має бути. Місця та землю передадуть міському КП та зроблять місця для підприємців. Дорога, яка буде будуватись, була визначена ще в тому детальному плані 1953 року. Ви прекрасно про це знаєте, а нині штучно створюєте проблеми підприємцям».

Акція тривала 1,5 години, порушень не було.

За словами речниці поліції Харківщини Оксани Калмикової, порядок пильнували близько 30 правоохоронців.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook