Протест подіяв: зростання тарифів на громадський транспорт у Тернополі скасоване

Фото - сайт Тернопільської міськради

Фото — сайт Тернопільської міськради

Від 6 листопада тариф на проїзд у громадському транспорті Тернополя повертеється до тарифів, що діяли в обласному центрі до підвищення з 1 листопада.

Про таке рішення виконкому міськради після учорашньої акції протесту та сьогоднішньої ранкової зустрічі міського голови з мешканцями міста повідомляє сайт Тернопільської міськради.

Читайте також: Тариф на проїзд у громадському транспорті Тернополя зріс — рішення міської влади

Із 6 листопада у Тернополі відновиться дія тарифів на перевезення пасажирів автомобільним та електричним транспортом на рівні 3/4 гривні у тролейбусах та 4/5 гривень у маршрутках (при розрахунках «Карткою тернополянина» та готівкою).

Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом Тернопільської міської ради після зустрічі очільника Тернополя Сергія Надала з громадськістю та з метою недопущення соціальної напруги в місті, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відповідно, рішення виконавчого комітету від 30.10.2018р. №819 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним та електричним транспортом в м. Тернополі» вважається таким, що втратило чинність.

Згідно із прийнятим рішенням, вартість проїзду у тролейбусах становитиме 4 гривні для пасажирів, які розраховуватимуться готівкою та 3 гривні при розрахунку за проїзд «Карткою тернополянина». В автобусах та маршрутках тариф на перевезення пасажирів при готівковому розрахунку становитиме 5 гривень, за наявності «Картки тернополянина» — 4 гривні.

Читайте також: Через подорожчання громадського транспорту Тернополя міський голова звернувся до городян (Відео)

Зростання із 1 листопада диференційованих тарифів (найвищий у 8-9 гривень) на проїзд у громадському транспорті Тернополя 4 листопада викликало масову акцію протесту із перекриттям вулиць. Сьогодні вранці активісти прийшли до мерії.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook