Пропагандистська акція Путіна з роздачі російських паспортів на окупованому Донбасі зазнає фіаско

Фотоколаж з відкритих джерел

Фотоколаж з відкритих джерел

Пропагандистська акція Путіна з роздачі російських паспортів на окупованому Донбасі зазнає фіаско — її саботує місцева окупаційна влада.

Про це масово пишуть у мережі мешканці окупованого Донбасу.

Читайте також: Окупований Донбас отримає паспорти РФ: Путін офіційно дав дозвіл (Документ)

Так, в окупованому «ДНР» Донецьку так звана «міграційна служба ДНР» виявились неготовою навіть приймати заяви на отримання російського паспорта.

Читайте також: Президент України зробив заяву через Указ Путіна про видачу паспортів РФ окупованому Донбасу (Відео, Текст)

Як повідомляють очевидці, 7 травня у відділеннях так званої «міграціної служби ДНР» був перший день прийому документів, однак до обіду вони цього не робили.

Читайте також: Волкер назвав провокаційним рішення Росії щодо видачі паспортів на Донбасі

Охочі здати документи стояли в чергах під відділеннями від ранку, та до опівдня їх навіть в будівлю не пропустили. Фото черг очевидці виклали в мережу.

Читайте також: Російські пенсії разом із паспортами РФ мешканці окупованого Донбасу не отримають (Відео)

«Все правильно! Колаборанти повинні страждати страждати!» — прокоментував фото проукраїнськи налаштований користувач мережі hochu _ domoy.

«Тобто видача формально є? Але такими темпами вони років 10 ті паспорти отримувати будуть?» — поцікаваився дописувач Simon.

«Отримуюють паспорти тільки з єдиною метою — виїхати в Росію. Скоро на Донбасі тільки буряти русско-неговорящие залищаться», — констатує Igor Mendelenko.

«Та там днрський отривати важко. Рфський буде імпосибл взагалі», — зазначає Котр Бергамотр.

«Та не, то я так поняла, обзорная экскурсия — их с раисей и порядками там знакомят поближе. Это правильно. А то будут потом, как крымская вата, кукарекать, что они «не такую раисю ждали», — коментує черги за російським паспортом на окупвоанмоу Донбасі дописувач Майже як відьма 25%.

Читайте також: Рішення РФ юридично нікчемні — МЗС України зреагувало на указ Путіна про російські паспорти для українців

ф1ф2ф3
 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook