Пропаганду Кремля Європарламент прирівняв до пропаганди «Аль-Каїди»

європаралмент-залаЄвропарламент прийняв резолбцію, у якій заявив про необіхдність протидії пропаганди РФ, ІДІЛ та «Аль-Каїди».

Про це йдеться в повідомленні на сайті Європарламенту.

«У резолюції підкреслюється, що ЄС повинен протистояти дезінформаційній кампанії і пропаганді як від таких країн, як Росія, так і недержавних суб’єктів, як ІДІЛ, «Аль-Каїда» та інших насильницьких джихадистські терористичних груп. Ворожа пропаганда проти ЄС і його держав-члені, прагне спотворити правду, спровокувати сумнів, розділити ЄС і його північноамериканських партнерів, паралізувати процес прийняття рішень, дискредитувати інститути ЄС, підбурює страх і невпевненість серед громадян ЄС», — йдеться в повідомленні.

Євродепутати попереджають, що Кремль активізував свою пропаганду проти ЄС після анексії Криму і веде гібридну війну в Донбасі. Вони зазначають, що «російський уряд застосовує широкий спектр засобів і інструментів, таких як аналітичні центри [...] багатомовні телевізійні станції (наприклад, Russia Today), псевдо-інформаційні агенції та мультимедійні послуги (наприклад, Sputnik) [.. .], соціальні медіа та інтернет-тролів, щоб кинути виклик демократичним цінностям, розділити Європу, зібрати внутрішню підтримку і створити сприйняття у бідних держав у східній частині ЄС».

У резолюції підкреслюється, що «Кремль фінансує політичні партії та інші організації в рамках ЄС», і висловлює жаль з приводу «російської підтримки сил проти ЄС», як вкрай правих партій, так і популістських сил.

Для протидії анти-ЄС кампанії члени Європарламенту передбачають інвестування у підвищення рівня інформованості, освіти, онлайн та місцевих засобів масової інформації, журналістських розслідувань та інформаційної грамотності, що дозволить надати громадянам можливість аналізувати зміст ЗМІ критично.

Джерело: 112.ua

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook