Прокурор Тернопілля нагадує: Майдан має звільнити адмінбудівлю ОДА

P1010070-nМоніторинг виконання умов Закону про звільнення від кримінальної відповідальності проводить робоча група прокуратури Тернопільської  області.

Очолює її прокурор  області Геннадій Мовчан, повідомили 10 лютого у прес-службі прокуратури Тернопільської області. До складу групи увійшли його заступники, керівники структурних підрозділів усіх управлінь та відділів прокуратури області.

Читайте також. Прокурор Тернопілля вмовляє людей піти з приміщення ОДА. Активісти не згодні (Відео)

Робочу групу утворили, аби забезпечити належне виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» від 29 січня 2014 р. Йдеться про організацію виконання цього Закону на території  Тернопільської області.

Закон вступає в дію, нагадують прокурори, наступного дня після офіційного оприлюднення Генеральним прокурором України повідомлення про виконання ст. 9 цього Закону. Це стосується звільнення адмінприміщень, розблокування транспортних комунікацій, розблокування вулиць, площ у Києві та інших містах. У Тернопільській  області це стосується звільнення адмінбудівлі ОДА.

Читайте також. “Ми працюємо в законний спосіб, не порушуючи Конституції”, – виконком Тернопілля (Відео)

Додамо, що депутати Тернопільської облради створили міжфракційне об’єднання “Народна Рада”. У підпорядкування об’єднанню перейшов виконавчий комітет і загони самооборони. Активісти Майдану досі перебувають у будівлі на Грушевського, 8. Там триває цілодобовий прийом громадян. Йти з «білого дому» ніхто найближчим часом не планує.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook