Прокуратура взялася за «чиновника» самопроголошеної республіки

boeviki2___kopiya_24_650x410_35_650x410

Спеціальне досудове розслідування щодо так званого «першого заступника Державного митного комітету «ЛНР» розпочато на Луганщинію

«Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом участі в діяльності терористичної організації громадянина України, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України», — йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Луганської області.

Читайте також: Російського полковника, який учив воювати «Гіві» і «Моторолу», затримали в Україні (Відео)

Повідомляється, що в 2015 році житель Луганська дав згоду на призначення себе на посаду так званого «першого заступника Державного митного комітету «ЛНР» і досі організовує функціонування і діяльність зазначеного «відомства».

«Зараз учасник терористичної організації видає накази і розпорядження, обов’язкові до виконання підлеглими працівниками, контролює перевезення товарів через тимчасово непідконтрольну територію Луганської області, а також стягнення «митних платежів» на користь терористів, виконує інші дії, спрямовані на порушення конституційних прав і свобод громадян України , що опинилися на тимчасово непідконтрольною української влади території Луганської області», — пояснюють у відомстві.

За даними, що вказані на сайті зазначеного «відомства» терористів, посаду першого заступника «Державного митного комітету «ЛНР» обіймає Сулицький Дмитро.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook