Прокуратура виконала роботу за сільраду

земельна ділянка вдалині хата абстрактноПодбати про те, аби земля, на яку нема спадкоємців, перейшла у власність громади, — обов’язок сільрад. У Заліщицькому районі два такі земельні наділи стали власністю громади лише за втручання правоохоронців і за рішенням суду.

Як повідомили в прокуратурі Тернопільської області, йдеться про дві ділянки загальною площею майже три гектари.

«Встановлено, що органи місцевого самоврядування не вжили заходів щодо визнання спадщини місцевих жителів, які не мають спадкоємців, відумерлою та передачі їхнього майна у власність територіальної громади.

У зв’язку з цим, прокурор району звернувся в інтересах сільських рад до місцевого суду з позовними заявами про визнання спадщини відумерлою на 2 земельні ділянки площею майже 3 га та вартістю майже 70 тис. грн.

Заліщицький районний суд задоволив позови прокурора у повному обсязі. На виконання цих судових рішень землю передано у власність місцевих громад», — повідомили в прокуратурі.

Там додали, загалом упродовж цього року за позовами прокурора Заліщицького району у комунальну власність реально передано земельні ділянки загальною площею майже 10 га та вартістю понад 175 тис. грн.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook