Прокуратура Швейцарії завела кримінал на «праву руку Яценюка» – нардепа Мартиненка

imagesПрокуратура Швейцарії підтвердила відкриття кримінальної справи за хабарництво проти нардепа від «Народного фронту» Миколи Мартиненка. Про це у Facebook повідомив народний депутат Сергій Лещенко.

«Два з половиною місяці я чекав відповіді з Офісу генпрокурора Швейцарії. Відповідь було отримано 9 березня через посла Швейцарії в Україні. Прокуратура Берна підтвердила – у Швейцарії розслідують кримінальну справу проти Мартиненка за хабарі. На його рахунках заарештовано 30 мільйонів франків. Сам Мартиненко отримав запрошення на допит», – написав Лещенко

У прокуратурі Швейцарії у відповідь на запит Лещенко повідомили:

«Офіс генерального прокурора Швейцарії з 2013 року здійснює кримінальне розслідування проти українського громадянина за підозрою у хабарництві (стаття 322 абзац 2 кримінального кодексу Швейцарії). На даний момент ми не можемо надати вам більш детальну інформацію з цього приводу. Зверніть увагу, що, як правило, робота офісу генерального прокурора Швейцарії є конфіденційною. Ніколи ми не розкриваємо назви компаній та осіб, які можуть бути частиною наших процедур».

Зазначимо, зараз нардеп Микола Мартиненко перебуває у партії «Народний фронт» й очолює комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Раніше сам Мартиненко і «Народний фронт» називали інформацію про порушення проти нардепа кримінальної справи провокацією.

Раніше повідомлялося, що прокуратура відкрила кримінальну справу щодо мера Дніпродзержинська Станіслава Сафронова.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook