Прокуратура розбереться із вирубкою у заказнику державного значення «Касперівський»

P4180001-nПрокуратура Тернопілля виявила порушення на території Касперівської сільської ради Заліщицького району — на об’єктах природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Тернопільською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері постійно вживаються заходи, спрямовані на виявлення та припинення порушень законодавства на об’єктах природно-заповідного фонду, нагадують у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Нагадаємо, про цей факт ІА «7 Днів-Україна» нещодавно повідомляла.

Читайте також. Заліщицький район: у ландшафтному заказнику державного значення зрубали більше 40 дерев (Відео)

Фахівці встановили, що приватний підприємець внаслідок самовільного влаштування огорожі та проведення земляних робіт на території Касперівської сільської ради Заліщицького району пошкодив природні комплекси у межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Касперівський».

Окрім того, суб’єкт господарювання без отримання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, здійснив незаконну порубку 20 дерев. Такими протиправними діями підприємець спричинив державним інтересам шкоду на загальну суму майже 70 тисяч гривень.

Читайте також. У браконьєрів вилучили 700 м сітки – у них могло потрапити 1,5 тонни риби за добу (Відео, Фото)

За результатами перевірки Тернопільська міжрайонна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочала кримінальне провадження за ст. 246 КК України – «незаконна порубка лісу», та ч. 1 ст. 252 – «умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook