Проїзд автотранспорту вулицею в центрі Тернополя закриють на 2 дні — буде екологічна акція

ДЙдеться про перекриття для проїзду автомобілів вулиці Чорновола від вулиці Копернека до виїзду на вулицю Богдана Хмельницього біля залізничного вокзалу. Перекритою для автомобілів ця ділянка центру міста буде впродовж двох днів — 19 і 20 вересня.

Як повідомили у Тернопільській міськраді, такий крок — це внесок міста у відзначення «Дня без автомобіля». Таким чином Тернопіль вперше візьме участь у Європейському тижні мобільності.

- Міським головою було прийняте рішення про перекриття руху частини вулиці Чорновола від вулиці Коперника до вулиці Богдана Хмельницького. Перекриють дорогу для автомобілів на вихідні. Ми облаштуємо там ілюмінацію, зелені зони та відпочинкові зони. Тобто покажемо людям, як можна зробити отакі наші вулиці без транспорту і тим самим підтримуємо наших велосипедистів, — розповів начальник управління ЖКГ Микола Лесів.

Довідково: Європейський тиждень мобільності – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення навколишнього природного середовища і умов життя в громадах.

Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту. Він відбувається щороку 16-22 вересня.

Кульмінацією заходу є «День без автомобіля», під час якого міста-учасники виділяють одну або декілька зон виключно для пішоходів, велосипедистів та громадського транспорту.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook