«З програшу Порошенка на виборах може вийти велика користь для України», — Роман Донік

Роман Донік. Фото з відкритих джерел

Роман Донік. Фото з відкритих джерел

Через програш Петра Порошенка на президентських виборах в Україні може бути створена нова ідеологічна політична партія.

Так вважає громадський активіст і військовий волонтер Роман Донік. Аргументи на користь такої думки він оприлюднив у Фейсбук.

«З програшу Порошенка на виборах може вийти велика користь для України і для майбутнього. Зараз можуть бути закладені принципові засади партії на ідеологічній основі», —  написав Донік.

Він пояснив, що програш Порошенка активізував його прихильників і членів партії БПП.

«Абсолютно несподівано для опонентів масово з’явилася потреба зайти в політичне поле України. Дуже багато людей готові брати участь в партійному будівництві. Зараз розгубленість прихильників Порошенка плавно перетікає в мобілізаційну лихоманку з бажанням «щось робити, терміново, вже вчора», — констатував громадський активіст.

Читайте також: Порошенко зробив заяву про свої політичні плани на найближчі 5 років: «Через рік, так через рік» (Відео)

Роман Донік додав, що зараз готові вступити у будівництво цієї нової партії ті люди, які були прихильниками Порошенка, але через присутність у БПП «старих кадрів» мати стосунок до партії не хотіли.

«Зараз унікальна можливість створити ідеологічну партію практично з нуля з людей, які до цього не хотіли брати ніякої участі в політичному житті країни. Життя вносить свої корективи. Зараз всі ці люди чекають і хочуть чути Порошенка особисто», — підкреслив Донік.

Читайте також: Так не проводжали жодного главу держави: Порошенко не міг слова вставити через скандування «Дя-ку-є-мо!» (Повна відеоверсія)

Волонтер нагадав, що Петро Порошенко уже заявив про намір оновлення партії через праймеріз і підкреслив, що якщо БПП і далі базуватиметься на старих партійних кадрах, то в оновленні партії Порошенка чекає поразка.

«Якщо він буде намагатися щось зробити через старих партійних функціонерів або з колишнього оточення, то всі ті, хто активізувалися після виборів, всі, готові зараз на багато що, знову плюнуть на це все. І в кращому випадку розбредуться по «дружніх» політичних силах. У гіршому — підуть в опозицію до всіх», — резюмував Роман Донік.

Читайте також: Донік пояснив користь від програшу Порошенка: «Унікальна можливість створити ідеологічну партію» (Блог)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook