Програму «Обніміться ж, брати мої» покажуть у райцентрах Тернопілля (Відео)

хорМузичним дійством «Обніміться ж, брати мої» відзначили 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка у Тернопільській обласній філармонії.

Незабаром цю програму музиканти планують показати також у різних районах Тернопілля. Про це — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. 35 активістів Майдану у Тернополі отримали ювілейні відзнаки (Відео, Фото)

Симфонічний оркестр і камерний хор філармонії, за участі хору Тернопільського музичного училища і соліста Львівської опери Олега Ланового, вшанували Кобзаря кантатами «Хустина» та «Заповіт».

Директор Тернопільської обласної філармонії каже, до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка готувалися не один тиждень. Для виконання програми «Обнімітеся ж брати мої» залучили чи не увесь творчий склад філармонії.

Читайте також. “Доба Шевченка” у Тернополі – вистава, аншлаг, сльози та овації (Фото, Відео)

- Це — симфонічний оркестр, це — камерний хор і всі солісти вокалісти. Ми запросили хор музичного училища, який бере участь із нами, ми запросили соліста Львівської опери Олега Ланового, — розказує народний артист України, директор Тернопільської обласної філармонії Ярослав Лемішка.

Попри події в Україні, вважають учасники програми, концерт не втрачає своєї врочистості і, тим паче, актуальності.

- Ми мусимо при будь-яких суспільних, соціальних станах нашої країни пам’ятати про своїх геніїв, пам’ятати про своє минуле. І я дуже радий, що на цей концерт сходяться люди для того, щоб підтримати не тільки нас, не тільки послухати прекрасну чудову поезію і цю чудову музику, а й об’єднатися навколо того, що зараз є в державі, — каже заслужений діяч мистецтв України, головний диригент Тернопільської обласної філармонії Мирослав Кріль.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook