Проект «100 тисяч книжок для сільських бібліотек» стартував і на Тернопіллі

книгаПередати книги для сільських бібліотек Тернопілля школярі можуть до 17 квітня.

Нагадаємо, культурно-соціальний проект «100 тисяч книжок для сільських бібліотек» розпочався в усіх містах України із 9 березня 2015 р. Започаткований він у співпраці Фундації Дарини Жолдак , Клубу «Коло», Української бібліотечної асоціації, Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» і ГО «Форум видавців».

Читайте також. Ще 25 дітей у Зборові зможіть відвідувати дитячий садок (Фото)

Мета проекту – оновити фонди сільських бібліотек, щоб діти сільської місцевості мали доступ до сучасної та якісної літератури – як навчальної, так і художньої. Збір книжок триває в загальноосвітніх навчальних закладах міст України, які погодилися стати учасниками проекту. Книги передають учні, які виявили бажання долучитися до благодійного збору; фонди бібліотек ЗНЗ до акції не залучають.

Навчальні заклади, які мають бажання долучитися до проекту і допомогти зі збором якісної літератури для дітей сільської місцевості, можуть стати його учасниками, заповнивши реєстраційну форму за посиланням — http://goo.gl/jB73KA. Реєстрація ЗНЗ-учасників триватиме до 2 квітня.

Читайте також. Тернопіль: 9 родин — кращі у змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» (Фото)

Зібрану в навчальних закладах літературу передадуть до тих сіл, які розташовані в їхній області.

Довідково. Детальніше про умови проведення благодійного збору «100 тисяч книжок для сільських бібліотек» можна почитати за посиланням - http://zholdak.org/100-tysyach-knyzhok-dlya-silskyh-bibliotek/.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook