«Пробачте мені. Люблю усіх! Але не можу впоратися…» — рідні іноземної студентки, яка пішла з життя мають докази, що дівчина не скоїла суїцид

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

20 січня у медуніверситеті, де навчалася дівчина, оголосили Днем ​​жалоби на факультеті міжнародних студентів.

За інформацією видання «20 хвилин», Бадмус уже поховали на одному з тернопільських кладовищ, але ніхто офіційно цю інформацію не підтвердив.
«Пробачте мені. Люблю усіх! Але не можу впоратися… Скажіть всім не почуватися зле. Мені більше нічого не залишилося…» — такі слова напередодні загибелі написала Бадмус.
Рідні шестикурсниці медуніверситету, яка пішла з життя 16 січня, запевняють, що це не був суїцид. Та просять усіх утриматись від подібних коментарів й не робити передчасних висновків. Зокрема, двоюрідна сестра Бадмус повідомила у соцмережах, що в розпорядженні родини є відеофрагменти, які доводять, що Бадмус пішла з життя не сама.
- Ця дівчина — моя двоюрідна сестра, — пише Olalekan Samuel.
- Вона не вчинила самогубство. Слідство триває. Будь ласка, не плямуйте ім’я вузу через ваші емоції. Отримали деякі докази у вигляді відеокадрів. Я не можу повідомити про все тут через конфіденційність та розслідування. Вона не вчинила самогубство.

Декан факультету іноземних студентів мед університету Петро Сельський каже, що зустрічався з родиною покійної. У даний час остаточного висновку щодо причини смерті у слідства немає. Тому просить усіх утриматись від оприлюднення власних версій. Наразі і викладачам, і студентам запропоновано психологічну допомогу.
- Це великий біль для мене… Це трагічний випадок… Можу запевнити, що ніяких зловживань не було, — запевняє декан факультету іноземних студентів мед університету Петро Сельський. — Комісійний іспит приймала ціла група фахівців. Безпосередньо після цього у мене, як декана, не було можливості (у день іспиту) допомогти, відповідно до законодавства, включно щодо переводу в інший університет. Також я завжди боровся з корупцією. Неприємно, що такий трагічний момент використовують для наклепів і неправди.
 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook