Про «тарифний геноцид», «термос» і «ав-ав-автокефалію»

1Політика й політики, як правило, не бувають такими, що, прагнучи влади на виборах, послуговуються винятково чесними вчинками, правдивими словами й кришталево чистою мораллю. Українські — не виняток. Але, якщо в країнах, де виборча система працює давно, люди навчилися принаймні розрізняти, де правда, а де жорстка брехня чи лицемірство, ми тут — наївність.

Звідки взявся «тарифний геноцид»

Українці поки шукають Месію, який би помахом руки змінив життя: знизив ціни і тарифи, підняв зарплати й пенсії, припинив війну, вистелив за місяць-другий добротним асфальтом дороги… Тому так немало в нас тих, хто знов і знов наступає на одні й ті ж граблі: вірить у солодкі слова й обіцянки вимуштруваних на маніпуляціях досвідчених політиків. «Вона ж правильно каже, що ми зубожіли… Хіба те, що нині діється, не тарифний геноцид?» — люди повторюють думки, які їм нав’язують хитрі політикани, не задумуючись, а чому в нас «тарифний геноцид» стався? Не задумуються, бо думати важче, аніж повторювати готову думку.

«Лицемірство абсолютно заслужено є одним з найбільш осуджуваних людських пороків», — сказав на телеканалі «Прямий» український перекладач, дипломат Дмитро Чекалкін.

Тимошенко, яка підписала кабальний контракт із Путіним на поставку понад 50 млрд кубометрів газу на рік за найвищою в Європі ціною, тепер стверджує, що, виявляється, в Україні досить і власного газу.

— Навісивши на Україну на пару з Януковичем боргові зобов’язання на 70 мільярдів доларів, вона тепер звинувачує нинішню владу в «тарифному геноциді» й «тотальному зубожінні», — каже дипломат. — Хоч основний тягар на бюджеті України — це ті проценти за кредитами, які маємо виплатити країнам-кредиторам за кредитами, які брала саме Юлія Тимошенко.

Ми часто не вникаємо в деталі, не згадуємо того, що робили політики раніше, а підхоплюємо тільки те, що хочемо чути.

Офшорам — гроші, Україні — збитки

Ще один політик, який на відміну від Тимошенко, котра гнівно таврує нинішню владу, використовує зброю не менш підлу з його боку — висміювання — Володимир Зеленський. Чому підлу? Тому, що сміх — влучна й нищівна зброя. Згадайте, якими він виставляв жителів Західної України. Недолугими, придуркуватими заробітчанами, що розмовляють «телячою мовою», в наймах у порядного, розумного російськомовного чоловіка. Закликаючи в інтерв’ю Дмитрові Гордону не розпалювати регіональних та національних суперечностей, він зображає на сцені «тупих рагулів-львів’ян на Майдані» й жартує на тему Кабміну як «єврейської громади Вінниці».

Кілька років поспіль він спекулював на темі офшорів Порошенка. Це при тому, що в чинного Президента на офшорних рахунках було три тисячі доларів, які потрібні були для передачі його власності в управління сліпому трасту. Тим часом Зеленський акумулював всі власні зароблені кошти на офшорних рахунках, щоб не платити й копійки податків. Усі! В Україні він залишив свої збиткові компанії. Загальний річний фінансовий результат роботи холдингу «95-ий Квартал» в Україні — збиток на рівні 3,2 млн грн.

Чому Зеленський не вибачився перед українцями?

— Заявляючи про те, що тема релігії вкрай чутлива й делікатна, Зеленський свого часу заявив, що не може принизити релігійні почуття мусульман, і вибачався за свої невдалі жарти щодо цього перед президентом Чечні Рамзаном Кадировим, — каже Дмитро Чекалкін. — А знущатися над Томосом, називаючи його «термосом», українську автокефальну церкву називати «ав-ав-автокефалією» — допускає.

Як ця людина може одночасно вибачатися і безпардонно насміхатися над одним і тим же? Хіба це не лицемірство? Очевидно, що думка Кадирова його тривожить значно більше, аніж почуття народу, лідером якого він хоче стати. Чому цей комік не вибачився перед українським народом, релігійні почуття якого образив? Напевно, тому, що не боїться помсти й зневажає тих, з кого сміється. Прохоплюється в цьому контексті думка, що комікові Зеленському що Томос, що автокефалія для України, що християнство, що національні почуття — все тьмяніє перед мішком із грошима, приготовленим для нього олігархом Коломойським.

— Стверджувати, що не веде ніякого бізнесу з агресором, і в той же час отримувати від Кремля гроші на зйомки пропагандистських фільмів з довіреною особою Путіна в головній ролі. Це хіба не лицемірство? — каже Чекалкін.

Блогер Мирослав Олешко стверджує, що в будинку в Москві, де офіс компанії Зеленського GreenFilms, розташована також одна з квартир Дмитра Медведєва — прем’єр-міністра Росії. Збіг? То якому народові й задля яких інтересів служитиме «слуга народу» Зеленський, напевно, лише сліпий не бачить.

Тіна ВЛАД.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook