Про що найбільше мріють захисники Кримського (Відео)

«Режим тиші» поблизу Кримського так і не запанував. Постріли зі стрілецької зброї лунають доволі часто. Однак, мовчить артилерія.

«Начебто оголосили перемир’я. Зав’язався бій, автоматний бій де-то хтось на когось натрапив. Якщо перемир’я – то сядьте і сидіть. Не треба по лісах шастати, по підконтрольній українській стороні території. Ми ж нікуди не йдемо. Я на місці! Чого вони лізуть?» – питається військовослужбовець ЗСУ із позивним «Шериф».

До недавнього часу Кримське залишалось однією з найгарячіших точок на Луганщині. Обстрілів з великого калібру не було вже п’яту добу. Раніше позиції поблизу 31-го блокпосту були під ворожим прицілом не лише вночі, а й удень.

Читайте також: Танки та артилерія — як сепаратисти дотримуються «режиму тиші»

«Штани висіли на сушці після прання. Був обстріл. На другий ранок пішов знімати. Бачите, як осколками їх трохи покоцало. Ну, нічого, у нас є нові штани», — каже боєць «Крава».

Відносний спокій армійці використовують для укріплення позицій. Попри промерзлий ґрунт, робота кипить. Українські захисники планують звести черговий бліндаж уже до вечора. За втраченими пожитками та розбитими окопами вони не шкодують. Найбільше про що мріють -  то це виспатися, повідомляє 5 Канал.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook