«Дніпро» вчинив достойний опір «Севільї», але не зміг здобути єврокубок (Відео)

Дніпро - ко з малимУ  Варшаві відбувся фінальний матч Ліги Європи, в якому «Дніпро» програв іспанській «Севільї» з рахунком 2:3.

Дніпропетровці вдало розпочали гру і відкрили рахунок вже на 7-й хвилині — після прострілу справа Матеуса м’яч головою у ворота переправив Нікола Калініч.

Але «Севілья» швидко перехопила ініціативу і своїм постійним тиском змусила команду Мирона Маркевича помилятися. На 28-й хвилині іспанцям вдалося зрівняти рахунок — після розіграшу кутового відзначився Гжегош Крихов’як. А ще через три хвилини «Севілья» вже була попереду — Карлос Бакка реалізував вихід один на один, організований Хосе Рейєсом.

«Дніпру» вдалося відігратися перед самою перервою — чудовим ударом зі штрафного м’яч у сітку відправив Руслан Ротань, повідомляє Апостроф.

Дніпропетровці непогано почали другий тайм і провели кілька хороших атак. Але «Севілья» знову заволоділа перевагою і забила вирішальний гол — після помилки захисника «Дніпра» Лео Матоса Карлос Бакка реалізував ще один вихід один на один.

Таким чином, «Севілья» стала переможцем Ліги Європи.

Мітки: , , , , ,