Про отримання компенсації, якщо підприємство змінило юридичну адресу

1У підприємців, які співпрацюють із центрами зайнятості Тернопілля, часто виникають запитання.

Читайте також. На профнавчання на Тернопіллі вже спрямували майже 1500 безробітних

ІА «7 Днів-Україна» буде допомагати знаходити відповіді.

- За сприяння Лановецького районного центру зайнятості у 2013 році ми працевлаштували двох безробітних на новостворені робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску. У 2014 році змінили юридичну адресу. Як це вплине на виплату компенсації згаданого внеску? – запитали представники ТзОВ «Фокус» (Збараж, Тернопілля).

Відповідає заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню та надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Наталія Косенко.

Читайте також. Тернопілля: із ваучерам люди здобувають нову професію чи вдосконалюються у старій

- У разі зміни місцезнаходження роботодавця-юридичної особи або місця проживання підприємця-фізичної особи, — каже вона, — згадану компенсацію виплачує територіальний орган, який її розпочав, тобто Лановецький районний центр зайнятості. Це передбачили п. 10 порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації ст. 26 та ч. 2 ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення» від 15.04.2013 р. №347.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook