Президент Зеленський зустрівся з представниками МВФ: про що домовились (Відео)

Зустріч Володимира Зеленського з представниками МВФ. Фото - сайт Президента України

Зустріч Володимира Зеленського з представниками МВФ. Фото — сайт Президента України

Україна і МВФ і далі спіпрацюватимуть — такий головний результат зустрічі нового Президента України та представників МВФ, що відбулась 28 травня.

Як повідомляє сайт Глави держави, програма співпраці Stand-by і далі чинна, а Україна підтвердила готовність обслугогувати свій зовнішній борг.

У ході зустрічі Володимир Зеленський пояснив представникам МВФ, що розсустив ВР достроково в тому числі з міркувань поглиблення співпраці з МВФ, оскільки інакше на утворення нового Уряду після парламентських виборів довелося б чекати до грудня.

«Без необхідних змін у нас тоді були б проблеми з Міжнародним валютним фондом», — сказав Зеленський, підкресливши, що Україна залишаєтсья надійним партнером МВФ і очікує на виділення наступного траншу.

Читайте також: Коломойський радить Україні оголосити дефолт — у Зеленського зреагували на пропозицію (Відео)

Своєю чергою представники місії МВФ заепвнили на зустрічі, що після українських парламентських виборів і створення нового Уряду знову приїдуть в Україну, щоб обговорити подальшу співпрацю більш предметно.

«Ми не бачимо перепон для співпраці», – підкреслив керівник місії МВФ в Україні Рон ван Роден.

Всі подробиці про те, навіщо Україні потрібна співпраця з МВФ та якого курсу долара і гривні найближчим часом чекати українцям — у сюжеті Факти ICTV

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook