Президент Казахстану оголосив про свою відставку через майже 30 років на посаді

ф1Виконувати обов’язки Президента до виборів буде глава парламенту Казахстану Касим-Жомарт Токаєв.

Про своє рішення піти у відставку Перзидент Казахстану Нурсултан Назарбаєв оголосив сьогодні у спеціальному зверненні до народу Казахстану. повідомляє NUR.KZ.

У ньому Назарбаєв дякував казахам за довіру, яку вони висловлювали йому на попередніх виборах, та заявив, що зараз іде з поста глави держави.

«Я прийняв непросте рішення», — зізнався Назарбаєв, який був президентом Казахстану майже 30 років.

Що саме стало причиною такого його рішення Нурсултан Назарбаєв не сказав, однак заявив, що брати участь в управлінні Казахстаном буде на іншій посаді — далі керуватиме Радою безпеки країни і пропрезидентською партією «Нур Отан».

«В цьому році виповниться 30 років, як я займаю найвищий пост. Народ дав мені можливість бути першим президентом незалежного Казахстану… Це щастя бути президентом такої країни. Я служив вам вірою і правдою. Завдяки вам, я став президентом», — зазначив у своєму зверненні д онароду Казахстану Назарбаєв.

У зверненні він заявив, що передає свій пост для тимчасового виконання обов’язків президента Казахстану спікеру сенату парламенту Касим-Жомарту Токаєву.

«За законодавством у разі припинення повноважень президента його обов’язки виконує спікер сенату. Потім будуть вибори президента», — сказав Назарбаєв під час сьогоднішнього телезвернення.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook