«Правий сектор» вимагає відшкодування збитків за знищені авто автомайданівців

imagesГромадське об’єднання “Правий сектор” вважає, що учасникам всеукраїнського руху Автомайдан, чиї особисті транспортні засоби було пошкоджено або знищено під час акцій протесту, що відбувалися у грудні 2013 — лютому 2014 рр., держава має відшкодувати збитки, передає прес-служба організації.

“Правий сектор” має намір підготувати відповідний законопроект і передати його на розгляд Верховної Ради України.

В разі, якщо народні депутати відмовляться приймати цей нормативний акт, “Правий сектор” знайде спосіб, як матеріально підтримати автомайданівців, — аж до ініціювання всезагального збору пожертвувань.

Щоб оцінити обсяг коштів, які необхідно зарезервувати у бюджеті для відшкодування збитків, юридичний підрозділ “Правого сектора” просить членів Автомайдану, а також громадян, які не входили до цього руху, але співчували активістам і надавали для акцій протесту свої автомобілі, надсилати заявки на компенсацію. До заявок просимо додавати копії документів про володіння транспортним засобом, документів, які доводять, що транспортний засіб було пошкоджено або знищено саме під час акцій протесту (копії міліцейських протоколів), а також калькуляцію завданих збитків“, — йдеться у повідомлення “Правого сектору”.

Нагадаємо, сьогодні Басманний суд Москви заочно заарештував Д.Яроша. Захист лідера «Правого сектора» повідомив, що подаватиме апеляцію на рішення суду.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook