Активісти показали світу маєтки члена «сім’ї» Януковича Сергія Курченка (Фото, Відео)

359af2b4882cc2806030e86ea6d6f894Громадьске Телебачення опублікувало відео, на якому Правий сектор і журналісти досліджують особняк, який нібито належить Сергію Курченку.

«Хатинка» знаходиться недалеко від Переяслав-Хмельницького Київської області. Будинок показав Тимофій Демко, голова сільради с. Стовп’яги. Саме з посиланням на слова Демко Грім ТБ стверджує, що 27 гектарів землі на березі Дніпра належать мільйонеру Курченко. Однак на опублікованому відео голова сільради Курченка не згадує.

У будинку знайшли ікону середини XX століття / Громадське Телебачення

Читайте також. Палац Юри Єнакіївського: Як хотів жити відомий регіонал (Фото)

Зате в особняку знайшли інструкцію до снайперської гвинтівки, дві сумки бойових патронів і дозвіл на мисливський карабін, оформлене на ім’я Курченко С.В.

Господаря вдома не виявилося, однак охорона безперешкодно пустила активістів. «Раніше, до 2004 року тут був вільний доступ, де люди могли відпочити — селяни, з Переяслава, з міста Києва, Баришівки, однак з 2011 року тут виріс паркан і ніхто нікого не пускав», — розповідає Демко під час екскурсії по території маєтку.

У будинку знайшли ікону середини XX століття, яку Правий сектор забрав і пообіцяв віддати Михайлівського собору, а також винний льох вартістю близько $7 тисяч.

Виявили активісти і дорогі сигари.

Читайте також. Маєток екс-генпрокурора Пшонки (понад 200 фото)

Тим часом у Херсоні Правий Сектор захопив нафтобазу, яку в минулому році купила компанія Сергія Курченко. Про це Херсонським вістям повідомляють очевидці подій. Збройні загарбники готові передати об’єкт прокуратурі.

Раніше ЗМІ повідомили про втечу Курченка спочатку в Білорусь, а потім в Росію.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook