Правоохоронці затримали власників агрохолдингу, який влаштував під Києвом незаконний могильник (Фото, Відео)

Агрохолдинг завдав довкіллю шкоди на 200 мільйонів гривень, підрахували в Генпрокуратурі.

Як ідеться в повідомленні ГПУ, нехтування природоохоронним законодавством зі сторони підприємства, що займається вирощуванням курей, має систематичний характер: правоохоронці знайшли кілька незаконних могильників птиці, крім того, виявили і неочищені скиди та викиди в повітря.

«6 червня 2018 року проведено 14 санкціонованих обшуків у приміщеннях агрохолдингу, контролюючих організаціях, за місцем проживання задіяних у злочинній діяльності осіб, а також проведено огляд пташиних могильників та здійснено забір ґрунту і води для проведення експертиз. За результатами проведених заходів затримано власників агрохолдингу та керівника структурного підрозділу «, – повідомили в ГПУ.

Затриманим повідомили про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 4 ст. 28 ст. 236 (порушення правил екологічної безпеки), ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр).

На фото, опублікованих ГПУ, видно, що курячі тушки ковш ескаватора біля Гаврилівки на Київщині дістає прямо із землі з невеликої глибини — замість обладнаного полігону для утилізації підприємство просто присипало мертву птицю землею в полі під Києвом.

ф2ф1

За даними «Української правди«, затриманий і екс-депутат від Партії регіонів та власник підприємства з виробництва курятини «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») Євген Сігал.

Активісти ж проекту «Стоп корупція» опублікували в мережі оперативне відео, як саме відбувались обшуки.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook