Правом на податкову знижку скористалися 4646 громадян Тернопілля

P3110008-n- 4646 громадян подали декларації, аби скористатися правом на отримання податкової знижки, — каже в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Євген Воробець.  

Цим громадянам держава поверне 4,7 млн грн, уточнили в Інформаційно-комунікаційному відділі Головного управління Міндоходів в області.

Читайте також. Тернопілля: усі 24 мільйонери разом задекларували 239 мільйонів доходів (Відео)

Нагадаємо, правом на податкову знижку можна скористатися до кінця року, наступного за звітним. Проте, якщо платник податку у зазначений термін не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні роки не переноситься.

Слід нагадати, що до складу податкової знижки включаються витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Читайте також. Новий начальник податкової мав зарплату, пенсію, ділянку, квартиру, іномарку

Сюди належать пожертви та благодійні внески неприбутковим організаціям; кошти, сплачені на користь навчальних закладів; витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та на оплату державних послуг, пов’язаних з усиновленням дитини; суми витрат на сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя та проценти, сплачені за іпотечним кредитом; витрати, пов’язані з переобладнанням транспортного засобу, а також витрати на сплату видатків на будівництво чи придбання доступного житла.

Оригінали документів, що підтверджують право на отримання податкової знижки, не надсилаються контролюючому органу, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого Податковим кодексом України.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook