Праві радикали усіма силами створюють максимальні незручності президенту Петру Порошенку

bortnikПринаймні так на прес-конференції в Києві заявив директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник, на думку якого, швидше за все дипломатичні відносини між РФ та Україною будуть розірвані до 2019 року та з високою ймовірністю відбудеться введення візового режиму між країнами.

«Цього вимагає електоральна логіка проведення виборів в Україні 2019 року, коли доведеться вкидати все важчі гуманітарні та політичні теми, дешеві теми для збереження лояльності з боку праворадикального електорату. Сьогодні ця тема вкидається більше за політичною логікою. Я вважаю, що таким чином намагаються розчавити та ізолювати президента», — сказав експерт.

За його словами, партія війни намагається постійно створювати для Порошенка конфліктні та кризові ситуації в його взаєминах з правими радикалами та міжнародними партнерами.

«Таким чином намагаються підвищити залежність президента від правих радикалів, взяти його в заручники. За такою ж логікою була організована криза з суспільною блокадою Донбасу, внесені абсолютно божевільні зміни в закон про освіту в частині мови. Партія війни робить, а президент країни потім за це віддувається на міжнародно-політичній арені, намагається ці кризи амортизувати, гасити та що завгодно робити», — зазначив Бортник.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 1

  1. Головна препона — це небажання працювати на Украіїну і всі сили витрачає на особистий бізнес, про що свідчать доходи с ліпецького Рошену з 14 по 17 роки, оприлюдненні каналом 1+1

TOP 100

Facebook