Правда про війну на Донбасі без прикрас: за що дають орден «За мужність» (Фото)

орден За мужність 3 ступеняОлексій Рогінець — боєць батальйону Нацгвардії «Донбас» — після піврічного лікування через поранення вже 4 місяці воює в Широкіному. Днями отримав орден, а рани, отримані при виході з Іловайського котла в серпні минулого року, сочаться досі.

Його однополчанин Дмитро Бабкін зробив фоторепортаж про Героя. На фото не тільки орденоносець Олексій Рогінець, а й його рани. Крупним планом. Тому тим, у кого вразливе серце, дивитись на цю правду про війну без приклрас буде нелегко.

Ось що написав з цього приводу автор фото Дмитро Бабкін:

«Запитайте у мене — як виглядають справжні Герої? Це не екранні герої і образи зіграні Брюсом Віллісом, Арнольдом Шварценегером або Сельвестром Сталоне.

Це звичайні хлопці, як мій побратим і однополчанин Рогунець Олексій Анатолійович — позивний «Портмо»! Трохи огрядний добродій, з ледь клишоногою ходою, абсолютно безвідмовний товариш, коли мова йде про допомогу ближньому своєму!

Сапер! Професіонал! Розумниця!

29 серпня 2014 року при виході з Іловайського котла отримав численні поранення, буквально прошитий осколками наскрізь… Півроку лікувався — з березня місяця в строю — відбув всі ротації в Широкіно! У складі інженерно-саперного підрозділу особисто знешкодив і знищив не одну дюжину боєприпасів противника! Осколки виходять по сей день! Відкриті рани сочатся… Ні разу не чув від нього нарікань чи скарг на здоров’я! Коли побачив його на пляжі — ОЧМАНІВ! Запитав: «Як же Ти ходиш, брате?!» — він мені відповів: «Та так і ходжу, а що? Не вдома сидіти!»…

Льош, я вдячний долі за те, що маю честь служити в одному підрозділі з такими солдатами України як Ти! Від мене особисто — найглибші Тобі, брат, повага і шана!

Днями Олексій був нагороджений орденом «За мужність» третього ступеня! Від душі ВІТАЮ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Всі фото публікую з особистого дозволу Олексія. Вважаю, що люди повинні це бачити!», — написав Дмитро Бабкін і додав фото.

О1О2о3О4о5о6

О1орден За мужність 3 ступеня

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook