Працівники транспортної галузі столиці святкують ювілей

фото: Вікіпедія

фото: Вікіпедія

Сьогодні Тролейбусне ремонтно-експлуатаційне депо №3 святкує своє 50-річчя, повідомляє сайт Київпастрансу.

«Ми щиро вітаємо колег з цією визначною датою! Бажаємо натхнення, професійного зростання, вдячних пасажирів та особистого щастя! І щиро дякуємо вам за півстоліття плідної праці!», пишуть у привітальному повідомленні київські транспортники.

Рішення про створення третього тролейбусного депо в Києві було прийнято влітку 1962 року. На той час столиця інтенсивно забудовувалась, парк тролейбусів збільшувався, а два тролейбусні депо працювали з надмірним перевантаженням.

ТРЕД №3 будувалося швидкими темпами і вже з травня 1968 року його почали комплектувати кадрами, монтувати обладнання та готувати до введення в експлуатацію. 1 жовтня 1968 року з воріт депо вперше виїхали тролейбуси 9Тр на 8-й маршрут «Вулиця Смілянська – площа Льва Толстого». До кінця року парк тролейбусів зріс до 25 одиниць, у наступному році – до 150 (депо вже обслуговувало 4 маршрути), а у 1985-му їх уже було 305 (9 маршрутів).

Упродовж тривалого часу депо слугувало за дослідну лабораторію Науково-дослідного і конструкторсько-технологічного інституту міського господарства з відпрацювання стендів діагностики тролейбусів, які після того запускались у серійне виробництво і були впроваджені в багатьох містах країни.

Наразі депо обслуговує 130 тролейбусів, які курсують 11 маршрутами (один з яких нічний).

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook