Працівники одного із державних лісових господарств Рівненщини пікетували обласне лісомисливське управління (Відео)

фото: rv.suspilne.media

фото: rv.suspilne.media

Звільнення начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Віталія Суховича вимагали сьогодні люди, які двома автобусами приїхали до будівлі, де розташована ця установа.

За словами координатора мітингу Федора Марчука, який представився пенсіонером лісової галузі, люди – це працівники державного підприємства «Березнівське лісове господарство». До Рівного вони приїхали з власної ініціативи, бо незгодні з кадровою політикою керівника управління Віталія Суховича.

Мітинг тривав близько години. До людей вийшов перший заступник начальника управління Михайло Прокопчук. Після спілкування з ним пікетувальники розійшлися, не передавши керівництву управління жодних письмових заяв чи вимог, пише UA: Рівне.

Федір Марчук також розповів, що мітингарі  вимагають відставки генерального. Бо він, за його словами,  за два роки на посаді звільнив 10 директорів. І ця його програма продовжується. На ці посади він ставить родичів, наближених до нього, каже чоловік.

– Це те саме, що є псевдоекологи – то це такі ж лісівники. Бо хто має щось робити – то він зараз працює в лісі, оберігає його від вогню. А ці люди – я не розумію, чого приїхали. Якщо є якісь конкретні факти – то хай би виклали. А якщо вони хочуть розповісти про свого хорошого директора – то хай їдуть в Держагентство лісових ресурсів, – сказав перший заступник начальника обласного управління лісового господарства Михайло Прокопчук.

Михайло Прокопчук запитав у прибулих: чи стало гірше комусь працювати після зміни керівництва, чи може не виплачують зарплату?

Журналісти Рівненського телеканалу вислуховували позиції сторін.

Докладніше — у відео Телеканалу UA: Рівне:

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook