Працівники бібліотеки ТНЕУ на підтримку військових започаткували всеукраїнський челендж (Відео)

Скрін з відео.

Скрін з відео.

На підтримку військовослужбовців Збройних сил України працівники бібліотеки Тернопільського національного економічного університету Бібліотека ім. Л. Каніщенка ТНЕУ започаткували всеукраїнський челендж сторицею віддай #100рицеювіддай.

За власний кошт вони придбали книги відомих авторів для місцевої 44-ї окремої артилерійської бригади. На зустріч запросили військових та в урочистій обстановці передали художню літературу.

- Українське суспільство заборгувало перед воїнами, які мужньо виконують свій обовязок на східних рубежах країни й боронять нас від агресора, -  каже директор бібліотеки ТНЕУ Казимир Возьний. — Ми, бібліотекарі в свій спосіб вирішили віддати хоча б часточку боргу нашим воїнам і виступити з ініціативою всеукраїнського челенджу передачі літератури військовим частинам..

Директор бібліотеки ТНЕУ Казимир Возьний подякував усім хто боронить нашу землю та звернувся до колег з інших бібліотек долучатися до флешмобу, підтримати захисників у своїх містах.

Наразі ж Тернополяни передали естафету в місто Київ Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка та Бібліотека КПІ / KPI Library

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook