Працівника виправної колонії на Тернопіллі затримали на хабарі від засудженого (Фото)

Хабарником виявився інспектор Копичинецької виправної колонії.

Під час отримання хабара 20 серпня його затримали працівники СБУ. Суд 21 серпня вже обрав підозрюваному запобіжний захід.

Вимагав же хабар інспектор за пронесення в зону мобільних телефонів. Хабар був своєрідним: не тільки гроші, а й ножі.

«За сприяння одному із засуджених у прихованому переправленні на територію охоронюваної зони кількох мобільних телефонів молодший сержант вимагав хабар у вигляді 500 гривень та двох саморобних ножів», — повідомили у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області.

Співробітники СБУ спільно із працівниками внутрішньої безпеки Державної пенітенціарної служби та прокуратури затримали молодшого інспектора Копичинської виправної колонії на території виправного закладу безпосередньо після отримання ним хабара.

Фото - прес-служба управління СБУ в Тернопільській області

Фото — прес-служба Управління СБУ в Тернопільській області

2У прокуратурі Тернопільської області додали подробиці:

«Розслідуванням встановлено, що працівник колонії проігнорував незаконне отримання засудженим мобільного телефона та пляшки із алкоголем. За попередньою домовленістю, засуджений закинув 500 гривень та два саморобних ножі на місток спостережної вежі, де молодший сержант узяв їх в якості нагороди за свої послуги».

Прокуратурою області повідомлено про підозру молодшому інспектору Копичинецької виправної колонії у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дій з використанням наданого їй службового становища).

За клопотанням прокуратури суд обрав молодшому сержанту колонії запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook