«Практично за межею», — Денісова пояснила, що означає припинення голодування Сенцова і висунула Росії вимогу

Людмила Денісова. Фото - Фейсбук

Людмила Денісова. Фото — Фейсбук

Припинити голодування український політв’язень міг лише в тмоу випадку, якщо знаходився в критичному стані «практично за межею». Про це заявила український український омбудсмен.

Людмила Денісова на своїй сторінці у Фейсбук пояснила, що припинення голодування Олега Сенцова означатиме дял нього ще важчий період виходу з голодування.

Відтак Уповноважена ВР з прав людини висунула Росії вимогу забезпечення Олега Сенцова найкращими фахівцями-медиками та всім необхідним, що вихід з голодування був дял українського в’язня Кремля безпечним дял здоров’я.

«Олег Сенцов припинив голодування. Це означає, що він у критичному стані, практично за межею.

В РФ виключно словесно, без медичних довідок запевняли, що стан його здоров’я задовільний. Неправда. Вони б його тоді не «вмовляли» припинити голодування і постійно не тиснули б на політв’язня психологічно. З такими цілями, з такою силою волі, відданістю та щирою українською позицією людина не могла здатися.

Вихід з голодування. Цей процес ще складніший і страшніший, аніж саме голодування. І я глибоко переконана, що в РФ не забезпечують йому належний медичний супровід. Бо я і раніше вимагала надати йому висококваліфікованих спеціалістів, але Кремль цього не зробив.

Закликаю РФ зберегти життя українця! Я вимагаю, щоб йому надали найкращих незалежних медичних спеціалістів, які проведуть його повний медичний огляд. Я хочу бачити висновок про стан здоров’я Олега Сенцова. Окрім цього, саме фахові спеціалісти-дієтологи мають розробити схему виходу з голодування. Цих лікарів ми можемо привезти з України чи Європи.

Я вимагаю від РФ прискорити процес мого допуску до Олега Сенцова. Мені треба особисто пересвідчитися, що його життю зараз нічого не загрожує. Якщо треба, то я хоч сьогодні виїду до колонії в Лабитнангі», — написала український омбудсмен Людмила Денісова.

Читайте також: Сенцов припинив голодування — Служба виконання покарань Росії

Повідомлення про те, Олег Сенцов припинив голодування, з’явились сьогодні вранці у російських ЗМІ, однак остаточного підтвердження цього факту досі немає.

Читайте також: Український омбудсмен: Кремль підтверджує припинення голодування Сенцова

Український політв’язень Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня цього року з єдиною вимогою до Кремля — звільнити всіх українських політв’язнів.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook