Пожежа в одеському готелі «Токіо Стар»: президент Зеленський відреагував на трагедію

Фото з вільних джерел

Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський відреагував на трагедію, що сталася у ніч на 17 серпня в одеському готелі «Токіо Стар».

Про це глава держави написав у Facebook.

Уночі ми втратили вісім людських життів. Десять людей постраждали, четверо з них – у критичному стані. І це не через війну та обстріли. А через злочинне недбальство та ігнорування елементарних норм протипожежної безпеки, через зверхнє ставлення до людського життя. Цьому буде покладено край. Відповідатимуть не лише безпосередні винуватці пожежі. Відповідатиме Вадим Чорний, власник так званого готелю. Особисто простежу, щоб покарання відповідало нормам закону та вимогам справедливості. Адже не можна ставити власний прибуток вище за людські життя. Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

Власник готелю Вадим Чорний у коментарі журналістам Радіо Свобода зазначив:»  Якщо буде встановлена будь-яка вина з нашого боку, ми будемо нести повну відповідальність, я в першу чергу».

Внаслідок пожежі загинули 8 осіб, постраждали – 10, врятовано – 7, евакуйовано – 136. За даними ДСНС Одеси, орієнтовно в отелі перебувало 200 осіб. За фактом пожежі в готелі «Токіо Стар» розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook