Повна версія прощального виступу президента США Барака Обами: зі сльозами на очах і в оваціях (Відео)

ф144 президент США, що обіймав цей пост двічі поспіль з 2009 року, зробив прощальне звернення до американців у якості глави держави.

Промову Барак Обама виголошував у Чикаго — місті свого становлення.

Почати говорити не міг — овації ніяк не стихали.

«Самі бачите, що я вже президент на закінченні терміну, бо мене ніхто не слухає навіть тут, даю вказівки, а ніхто не слухає», — пожартував Обама, ледве змігши перебити оплески і овації своїх прихильників.

Таку реакцію аудиторії у конгрес-центрі McCormick Place в Чикаго викликали перші слова Обами: «Дуже приємно бути вдома. Дуже приємно повернутися додому!».

Обама, серед іншого, висловив переконання, що ІДІЛ буде знищена, а США ні в якому разі не мають поступатись своїм головним суперникам: «Поки ми стоїмо за те, що робимо, суперники на зразок Росії чи Китаю не можуть зрівнятися з нашим впливом на весь світ».

Обама підкреслив, що американський народ став сильнішим, ніж раніше: «За останні 8 років жодна іноземна терористична організація не змогла успішно спланувати і здійснити атаку на країну». При цьому він заявив, що США не слід боятись мігрантів та навчитись ще сильніше протистояти внутрішній загрозі тероризму.

В очах Обами виступили сльози, коли він дякував першій леді США, зазначивши, що 25 років Мішель Обама була для нього не лише дружиною і матір’ю його дітей, але й кращим другом.

«Ти прийняла роль, яку не обирала, і виконувала її з витонченістю, з гумором», — сказав Обама. Він назвав свою дружину зразком для наслідуванн і при цих словах змахував сльози.

Плакала в залі і Мішель Обама та донька, яких він обійняв по завершенні промови.

Відео повної промови Барака Обами — Радіо Свобода

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook