Повернення до Конституції 2004 року зупинить диктатуру — Кличко у ВР

  indexЛідер «УДАРу» Віталій Кличко закликає парламент цивілізованим і мирним шляхом розв’язати політичну кризу в країні. Про це він заявив, виступаючи на пленарному засіданні Верховної Ради, — повідомили ІА «7 Днів-Україна» у прес-службі партії «УДАР».

Кличко наголосив, що сьогодні в кожному місті України громадяни виступають проти диктатури, бо хочуть жити в демократичній, цивілізованій Україні. «В сьогоднішній кризі винна влада і вона несе повну відповідальність», — сказав він. Водночас, додав Кличко, парламент також має сказати своє слово.

Він зазначив, що першим відповідальним кроком має стати повернення дії Конституції 2004 року, яка була незаконно скасована у 2010-му. Лідер «УДАРу» закликав кожного депутата йти саме цивілізованим шляхом. «Зупиняємо диктатуру. Повертаємось до Конституції, яка робить депутатів суб’єктами ухвалення рішень, а не кнопкодавами. Ухвалюємо закон про звільнення від переслідувань без будь-яких умов. Оголошуємо вибори у Києві та тих обласних і районних центрах, де вони не відбуваються вже багато місяців. І на цій основі отримуємо довіру суспільства. Якщо ми цього не зробимо, то суспільство може вибухнути», — підкреслив Віталій Кличко.

При цьому політик застеріг парламент від іншого шляху виходу з кризи, який призведе до ескалації та подальшого провокування конфлікту.  Він зауважив, що нині деякі політики знову «заводять стару пісню  — це наша мова, це не наша мова, це наші герої, це не наші герої, це наша історія, це не наша історія». Кличко нагадав, що останнім часом звучать небезпечні «ідеї» – про федералізацію, про «зачистку вулиць». «Деякі «беркутята» з місцевої влади створюють якісь фронти. А кримінал працює спільно з силовими структурами. Це – неприпустимо. Той, хто штовхає на цей шлях, грає з вогнем», — сказав лідер «УДАРу». Політик не має сумнівів, що федералізація України – це шлях до її знищення.

Лідер «УДАРу» підкреслив,  що народ вже показав свою силу і волю до змін в країні і не потрібно намагатися їх зупинити. «Не ставайте на дорозі розвитку держави – бо народний гнів знесе вас. Сьогодні час кожному задуматися над тим, що він робить – і якими будуть наслідки цього», — зазначив Кличко.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook