Потрібна допомога: міні-хостел для 30 бійців АТО хочуть відкрити у Тернополі (Відео)

P1190005-nУ Тернополі облаштовують хостел для бійців АТО. Приміщення на 30 осіб за невелику платню знайшли в Гаях Чумакових біля обласного центру. На черзі – ремонт.

Допомагати тим, хто повертається з війни, взялася громадська організація «Товариство ветеранів АТО». У Тернополі її роботу координуватиме відома волонтерка Майдану Єлизавета Шапошник.

Читайте також. Тернопілля: за непокору командиру — 2 роки 6 місяців позбавлення волі

Вони повертаються з поля бою і часто залишаються сам-на-сам зі своїми проблемами. Бійці АТО, які замість жити, працювати і любити на мирній території, через мобілізацію чи добровольцями пішли на фронт, приїжджають звідти іншими людьми. Щастя, якщо живими і цілими, проте точно — іншими. Людьми, які бачили жахіття війни та смерть побратимів. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– У Києві вже є хостел для бійців АТО, там харчують за волонтерської допомоги,тобто бійці, які мають в Києві справи або просто хочуть відпочити, туди приїжджають… Деякі бійці до війни орендували житло, потім пішли добровільно воювати або через мобілізацію, тому перестали винаймати помешкання, а тепер ці проблеми важко вирішити, – говорить боєць батальйону «Айдар» Віктор.

Читайте також. Бутерброди «Мрія українця» виготовляють волонтери у Тернополі (Фото)

Міні-хостел на кшталт столичного відкриють і в Тернополі.

– Делаются эти мини-хостелы для того, чтобы бойцы, кто ранен, кто уже пришел на «гражданку» и остался здесь. Есть ребята с оккупированной территории, тоесть дома у них просто разбиты, семью, детей вывозят в более безопасные места, а сами дальше остаются воевать, — пояснює вона. — Будем созывать всех волонтеров, врачей, массажистов, потому что надо разрабатывать мышцы после ранения, и психологов нужно — в первую очередь…

Довідково. У хостелі облаштують і склад для збору допомоги. Роботи попереду — чимало, тому волонтери будуть раді будь-якій допомозі. Звертатися просять за номерами телефонів: 066-679-74-19 або 098-256-16-59.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook