Потенційні нардепи масово покидають виборчий список «Слуги народу»

ф1Принаймні четверо осіб, які були внесені в оприлюдену першу сотню кандидатів партійного списку «Слуги народу» на дочасних виборах ВР, із кінцевого варіанту списку будуть виключені.

Лише за 12 червня з виборчого списку кандидатів у народні депутати України партії «Слуга народу» вибули троє кандидатів. Це офіційно підтвердили в партії.

Як ідеться в повідомленні, всі троє кандидатів були у першій сотні списку.

Читайте також: Партія «Слуга народу» оприлюднила першу сотню кандидатів у нардепи — Зеленський визнав, що список неякісний (Відео)

Про свою відмову балотуватись заявив екс-заступник міністра оборони Юрій Гусєв, який у списку був під номером 41, однак у партії виключення його зі списку поки офіційно не підтвердили. Рішення не продовжувати участь у виборах до парламенту Гусєв пояснив цькуванням, що почалось після оголошення списку «Слуги народу».

Із таких же міркувань відмовився балотуватись до ВР і працівник телеканалу NewsOne Дмитро Співак, який був у списку 33-м.

Читайте також: Список «Слуги народу» стає коротшим через відмову кандидатів балотуватись до ВР

Також про відмову від участі у парламентських виборах 21 липня від «Слуги народу» заявив у Фейсбук і президент Національної федерації фехтування України Вадим Гутцайт — №81 у списку.

Він пояснив, що на своїй нинішній посаді буде значно корисніший Україні.

«Я людина справи, я не політик. Я ніколи ним не був. Я не вмію гучно кричати з трибуни, я вмію працювати», — аргументував своє рішення олімпійський чемпіон.

Виключення з виборчого списку Співака і Гутцайта офіційно підтвердили в партії «Слуга народу».

Крім того, у партії повідомили, що зі списку після «додаткової перевірики» виключили №73 Ірину Панченко.

Оновлений список кандидатів у народні депутати на дострокових виборах у Раду від партії «Слуга народу» там пообіцяли оприлюднити після чергового з’їзду партії в липні.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook