Родичі постраждалих в автомобільній аварії у Харкові розповіли, що незадоволені станом її розслідування (Відео)

фото: 5 канал Скріншот відео

фото: 5 канал
Скріншот відео

Роковини кривавої ДТП у Харкові, яка забрала життя шістьох людей і стільки ж були травмовані. Суд досі не поставив крапку у цій кримінальній справі. Постраждалі вважають, що процес навмисно затягується і побоюються, що винуватці можуть уникнути покарання, розповідає 5 канал.

Оксана Нестеренко вважає 18 жовтня своїм другим днем народження. Жінка обурена, що суд досі не поставив крапку у цій кримінальній справі.

«Ця клоунада, цей цирк зі швидкими допомогами, цей сценарій, який прописаний і весь цей час немає ніяких зрушень у справі. Звичайно, ми всі очікуємо справедливості», – каже потерпіла.

ДТП сталася рівно рік тому. «Лексус», яким кермувала Олена Зайцева, їхав по центральній вулиці, а «Фольксваген» Геннадія Дронова піднімався з узвозу. Дві машини зіткнулися на перехресті о 20:53. Цей час став фатальним для шістьох людей, які чекали на тротуарі зелене світло.

Захисники потерпілих намагаються з’ясувати, чи була Олена Зайцева у стані наркотичного сп’яніння, адже перші аналізи після ДТП виявили в її організмі опіати. Проте допитати нарколога неможливо – вона переховується від слідства, ймовірно, на окупованій території.

«На дослідження експертам в принципі не було передано жодного документа, який би стосувався цього питання. В результаті ми отримали, що експертний висновок провести неможливо через відсутність документів», – пояснює захисниця потерпілих Лариса Матвєєва.

За рік суд дійшов до розгляду клопотань захисників обвинувачених. Якщо судді погодяться на нові експертизи – процес може затягтися ще на кілька місяців. Але це не єдине, що може загальмувати розгляд справи. Постраждалі обурюються, що адвокати Зайцевої спекулюють на її здоров’ї. На останньому засіданні у вівторок, 16 жовтня, її не було. Захисники пояснили – начебто через погане самопочуття вона не змогла зайти до судової зали.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook