Посівну на Прикарпатті розпочали ще до запровадження карантину

фото: ANNA-News (архів)

фото: ANNA-News (архів)

Карантин карантином, але посівну проводити треба.  Весна вступає у свої права, а земля кличе селянина на ниву.

Аграрії Прикарпаття ровели перше підживлення озимих зернових та озимого ріпаку. Також розпочався посів ярих ранніх культур: пшениці, вівса, ячменю.

Масові польові роботи розпочнуться з 15-го квітня до 15-го травня. Тоді посіють кукурудзу, сою, соняшник, овочі, картоплю.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин: «Серед переліку підприємств, яким заборонено торгувати, і ті, які продають насіння. Ми внесли пропозицію сьогодні, і сподіваємося, що уряд дозволить працювати тим, які торгують насінням, щоби і населення, і сільгосппідприємства могли забезпечити себе насінням в достатній кількості».

Фермер Григорій Івасишин каже, що коли були сприятливі погодно-кліматичні умови, посіяли 20 га вівса і закрили на 150 га вологу.

«Зараз погодно-кліматичні умови погані, і ми нічого не робимо. А надалі, сподіваємося, що будемо сіяти, якщо будуть люди здорові, і все буде добре. Є проблеми з купівлею запасних частин до тракторів: якщо би щось вийшло з ладу, практично всі магазини не працюють. Якщо якісь поломки виникають, нема де купити дрібний інвентар», – каже фермер.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook