Поштовій площі у Києві нададуть статус національної пам’ятки, — міністр Нищук

фото: сайт Міністерства культури України

фото: сайт Міністерства культури України

Сьогодні, 5 вересня у рамках Форуму «Історія. Цінності. Державність», за сприяння Міністерства культури України розпочала роботу Міжнародна історична науково-практична конференція «Поштова площа у Києві: історичний та культурний вимір», повідомляє сайт Міністерства культури України.

«Знахідки, віднайдені на Поштовій площі, є свідченням тисячолітньої історії нашої країни та потребують детального вивчення провідними фахівцями.  Сьогодні на конференції буде висловлено чимало думок і пропозицій, і ми абсолютно покладаємося на цю фахову думку. Але найголовніше, що в цій тривалій історії має бути поставлена крапка — процес збереження пам’ятки саме в тому місці, де вона знаходиться, її консервація і, в подальшому, організація та заснування Музею є незворотнім. Це є  консолідована позиція держави.

Зараз точаться дискусії щодо  проведення археологічних досліджень із подальшою музеєфікацією знахідок на Поштовій площі. Переконаний, що ті документи, які будуть напрацьовані сьогодні під час конференції, дадуть нам переконливу основу і можливість працювати  в правовому полі та пришвидшити процес надання статусу національної пам’ятки цьому об’єкту, яким вже невдовзі буде пишатися не лише Україна, а й увесь світ», — сказав Євген Нищук.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook