Посадовцям-комунальникам повідомлено про підозру у недбальстві, яке мало сумний фінал

9Трьом посадовим особам комунального підприємства «Вода Донбасу» повідомлено про підозру у службовій недбалості, що призвела до загибелі 5-річну дитину. Про це повідомила прес-служба прокуратури Донецької області, інформує Depo.Донбас.

16 квітня стало відомо про зникнення 5-річної дівчинки в Мирнограді. Її тіло виявили біля будинку в ямі з водою, що залишилася після ремонту трубопроводу водопостачання.

«Ремонт водопроводу проводився співробітниками КП «Вода Донбасу» ще в жовтні 2017 року. Після завершення робіт ремонтні бригади не засипали котлован, при цьому в технічній документації вказувалося зворотне», — йдеться у повідомленні.

У свою чергу головний інженер не здійснив контроль за виконанням ремонтних робіт на об’єкті. Директор виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Мірнограда склав і підписав акт виконаних робіт.

Червоноармійська місцева прокуратура інкримінує посадовцям підприємства вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook