Порушення: у Теребовлянському райвідділі затриманий перебував 16 годин, а за паперами – лише три

Шевченко-nРегіональний координатор Уповноваженого з прав людини в Тернопільській області Володимир Шевченко продовжив моніторинг райвідділів міліції на Тернопільщині.

Результати перевірки Теребовлянського райвідділення він поділився із виданням ІА «7 Днів-Україна».

Читайте також. Володимир Шевченко – регіональний представник Уповноваженого з прав людини

Отже, моніторинговий візит з метою парламентського контролю за станом дотримання прав і свобод людини здійснили у Теребовлянський РВ УМВС України в Тернопільській області регіональний координатор зі зв’язків з громадськістю в Тернопільській області Володимир Шевченко та представник Секретаріату Уповноваженого з прав людини у Верховній Раді України.

Під час ознайомлення зі службовою документацією фахівці виявили факт фальсифікації записів у Журналі обліку доставлених, відвідувачів і запрошених цього підрозділу щодо доставляння громадянина П. Так, в журналі йдеться, що зазначена особа перебувала в приміщенні райвідділу не більше трьох годин, проте фактичний час перебування становить понад 16 годин, у тому числі й у нічний час.

Читайте також. Тернополяни купують для військових консерви, олію, макарони і крупи (Фото)

Також під час перевірки встановили порушення п. 5 Наказу МВС від 16.09.2009 р. за № 404 у зв’язку з наявністю другого виходу з приміщення Теребовлянського РВ — не облаштованого камерою відеоспостереження. Це може свідчити про створення умов щодо можливих незаконних доставлянь осіб, оминаючи обов’язкову реєстрацію у відповідній службовій документації та камери відеоспостереження.

- За результатами візиту готується акт реагування Уповноваженого з прав людини до Генеральної прокуратури України з метою проведення повного та об’єктивного розслідування зазначеного факту, — констатував Володимир Шевченко.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook