Портрет Захарченка чи Бандери: на окупованому Донбасі розгорівся грандіозний скандал (Фото)

ф2На картинках, які бойовики збираються викладати на своєму заході, помітили портрет людини, схожої одночасно і на «главу ДНР», і на провідника ОУН. Розгорівся скандал. Тепер у мережі сепаратисти масово обурюються «культу особи» Олександра Захарченка і не можуть зрозуміти червоно-чорних кольорів біля портрета. Українські патріоти підливають олії в полум’я обурення сепаратистів і сміються над окупантами.

Окупанти Донбасу у самопроголошеній «ДНР» готують 11 травня якийсь черговий агітаційний захід, який зібрались проводити на стадіоні ФК «Шахтар». Уже кілька днів тривають репетиції.

На фото з репетиції, опублікованій у мережі, видно, що з великих листів паперу сепаратисти викладатимуть обличчя людини.

Колишній «секретар Радбезу ДНР» Олександр Ходаковський написав на своїй сторінці у Фейсбук, що якщо викладатимуть портрет «глави ДНР» Захарченка, то це буде ганьбою, бо в «ДНР» уже складається культ особи.

Натомість інші дописувачі побачили у портреті людини на фото з репетиції… Степана Бандеру. Враження додає й те, що помарачево-чорні кольори сидінь стадіону клубу «Шахтар» на фото виглядають червоно-чорними.

У мережі скандал не вщухає уже два дні. Мешканці окупованого Донбасу обурюються, що захід 11 травня — це може бути черговий вияв показушної «любові» до так званого «глави ДНР». Викладати портрет примушують школярів. Репетиції тривають годинами.

Українські патріоти підливають олії в полум’я обурення і тролять окупантів Донбасу та їх прихильників, вказуючи на абсурдність самої «ДНР» з її культом особи Захарченка.

ф0ф1ф2ф3ф4ф6ф7

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook