Віталій Портников пояснив, чим загрожує Україні обрання Президентом кандидата з популістськими гаслами (Відео)

ф1Українці можуть обрати наступним президентом когось із кандидатів, хто робить гучні обіцянки, та це крок назад для України і цей президент закінчить так само, як екс-президент Віктор Янукович — новим Майданом.

Про це сказав в інтерв’ю 5 каналу відомий журналіст і політичний оглядач Віталій Портников.

Він пояснив, що популіст-переможець виборів, якщо вирішить свої обіцянки виконувати, поведе Україну тим же шляхом, яким її вів Янукович і все завершиться так само, незалежно від прізвища Президента-популіста.

«Людина, яка почне виконувати всі ці обіцянки, вона обов’язково опиниться перед необхідністю створення авторитарної мафіозної держави і домовленостей з Росією. Тому що не можна інакше вирішити всі ці проблеми. Треба капітулювати, повернути мир на будь-яких умовах і приборкати олігархічну чиновницьку вертикаль так, щоб всі потоки йшли в одне вікно і щоб не було розмов про корупцію в суспільстві, бо ж «корупція подолана». І ще до того, як це все буде побудовано остаточно — Янукович же не встиг це добудувати остаточно — буде новий Майдан. І ця людина втратить владу. І парламент, який буде обраний після її обрання Президентом, її спокійно вижене в Ростов», — сказав журналіст-аналітик.

Віталій Портников зазначив, що перед президентськими виборами чимало кандидатів обіцятимуть нездійсненне, як от зниження тарифів, швидку зупинку війни на Донбасі, та це лише популізм, що веде в нікуди.

«Переможцю виборів доведеться або цих людей обманути, а це реальний варіант, або виконувати свої обіцянки, а їх можна виконати за єдиної умови — відновити мафіозну державу», — пояснив Портников, зазначивши, що в перемогу кандидата-популіста на президентських виборах в Україні він вірить мало, та не виключає приходу до влади в Україні «Януковича-2″.

«Українці можуть проголосувати навіть за свої ілюзії і мрії. Але втілення цих ілюзій і мрій не буде. Треба просто будувати країну», — таку пораду дав українцям Віталій Портников.

Повна версія інтерв’ю Віталія Портникова — в програмі «Рандеву» 5 каналу.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook