Порошенко вручив іменні годинники ліцеїстам, котрі відмовилися підпорядковуватися сепаратистам

Сьогодні, 13 жовтня, ‪‎Президент‬ України Петро ‪‎Порошенко‬ відвідав ‪‎Луганський‬ обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, який півтора місяці тому відновив свою діяльність у місті ‪‎Кремінна‬ на Луганщині.

В ході візиту Глава держави поспілкувався з ліцеїстами, оглянув інфраструктуру навчального закладу та виступив із промовою, повідомляє Прес-центр АТО.

Петро Порошенко висловив щиру вдячність керівництву ліцею за зусилля, докладені для відновлення повноцінної діяльності закладу на території, підконтрольній українській владі, а також привітав ліцеїстів та їх батьків з Днем захисника України.

Читайте також: Порошенко підписав у зоні АТО указ про національно-патріотичне виховання дітей і молоді (Відео)

«Ви – майбутнє нашої армії. Вірю, ви будете гідними слави наших предків – усіх українських воїнів, які зі зброєю в руках боронили і боронять свою Батьківщину!», — сказав Президент, звертаючись до ліцеїстів.

Двом майбутнім офіцерам, Володимиру Погребняку та Станіславу Ємбакову, очільник держави подарував іменні годинники. Це стало своєрідною нагородою за проукраїнську позицію хлопців, які відмовились продовжувати навчання у захопленому бойовиками Луганську, де їм нав’язували ідеологію сепаратизму.

Також, в рамках візиту до ліцею, Президент вручив державні нагороди дев’ятьом військовослужбовцям – учасникам ‪‎антитерористичної‬ операції.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook