Порошенко вперше назвав посаду і підрозділ свого сина в АТО: «Він пішов сам в військкомат, не кажучи мені нічого» (Відео)

ф1Син Президента України Олексій Порошенко пішов на фронт на Донбас за своїм рішенням і батьків уже поставив перед фактом.

Про це в інтерв’ю телеканалу СТБ розповів Петро Порошенко з дружиною.

«Він пішов сам в військкомат, сам написав заяву, не кажучи мені нічого, але коли повернувся, попередив», — сказав Президент України, зазначивши, що далі він єдине про що потурбувався, так це про те, щоб на Донбасі Олексій Порошенко воював не під власним іменем.

«Це був аеропорт Краматорська в найважчі дні липня-серпня 2014 року якраз тоді, коли були найзапекліші бої. І сьогодні я можу сказати, що це був 42-й батальйон, це була мінометна батарея, він був командир міномета», — вперше назвав підорзділ АТО і посаду сина Петро Порошенко.

Архівне фото - poroshenko.com.ua

Архівне фото — poroshenko.com.ua

Марини Порошенко зізналась, що від неї спершу приховували, що її Олексій пішов воювати в АТО, та потім страшенно хвилювалась за Олексія.

«Я тепер знаю, чому на фронті не буває атеїстів», — сказав Петро Порошенко.

Про родину, про стосунки Петра Порошенка з братом, із дітьми та онуками, чи важко бути родиною глави держави та про чимало іншого — в повній версії інтерв’ю Петра і Марини Порошенків телеканалу СТБ.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook